אודות פעילים

פעילים ניהול תיקי השקעות בע"מ הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום ניהול תיקי ההשקעות. החברה, שנוסדה בשנת 1987, היא חברה בת בבעלות מלאה של בנק הפועלים. פעילים מתמחה בניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים, חברות ציבוריות ופרטיות, מלכ"רים, חברות ממשלתיות, רשויות מקומיות, קיבוצים ועוד. החברה מנהלת תיקי השקעות בהיקף של כ - 18 מיליארד ש"ח עבור כ - 7,000 לקוחות.

 

החברה מפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך, הרשות לאיסור הלבנת הון והפיקוח על הבנקים. כחלק ממדיניות החברה, פעילים אינה משמשת כחתם בהנפקות, וזאת כדי להימנע מניגודי אינטרסים.

 

צוות מיומן ומנוסה

צוות מנהלי תיק ההשקעות בחברה מחזיקים ברישיון ניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך והם בעלי ותק רב וידע מעשי נרחב בשוק ההון. יו"ר דירקטוריון פעילים, הגב' חנה פרי זן היא מומחית בשוק ההון וכיהנה בשורה של תפקידים בכירים בבנק הפועלים כאשר האחרון שבהם משנה למנכ"ל. כחברת הנהלת הבנק הייתה אחראית על תחומי הייעוץ והתפעול בני"ע, פנסיה ונכסים פיננסים. מנכ"ל החברה, אבישי קרואני, הנו בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתפקידי ניהול בכירים בתחומי ההשקעות. הכלכלן הראשי ויועץ החברה, מר ליאו ליידרמן, הוא מומחה בעל שם בתחומי המאקרו-כלכלה ושוק ההון.

 

ניהול אובייקטיבי ובלתי תלוי

חברת פעילים עוסקת אך ורק בניהול תיקי השקעות, והיא אינה יצרנית של מוצרים פיננסיים כדוגמת קרנות נאמנות, תעודות סל, ואינה משמשת כחתם בהנפקות. עובדה זו, מאפשרת למנהלי ההשקעות בפעילים לבחור את המוצרים הפיננסיים האיכותיים ביותר, ולנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי. פעילים כפופה בין היתר לפיקוח של הרשות לניירות ערך, הפיקוח על הבנקים ולביקורת הפנימית של בנק הפועלים. בנוסף, מפעילה פעילים אמצעי בקרה לשם הבטחת איכות השירות ועמידה בתקנות.

 

תהליך קבלת החלטות השקעה מובנה ומסודר

החברה מקפידה על תהליך קבלת החלטות השקעה שיטתי ומושכל. ראשיתו של התהליך הנו בישיבה של ועדת הדירקטוריון, המתכנסת כל שישה שבועות המתווה את מדיניות ואסטרטגיות ההשקעה. המשכו בועדת ההשקעות השבועית בנוכחות יו"ר הדרקטוריון ומנכ"ל פעילים, במסגרתה מתקבלות החלטות השקעה המיושמות בתיקי ההשקעות של הלקוחות.

מחלקת המחקר של החברה, אשר בראשה עומד רואה חשבון עתיר ניסיון של למעלה מ-28 שנות אנליזה, תומכת בכלל החלטות ההשקעה המתבצעות. המחלקה מבצעת ניתוחים יסודיים של כלל ניירות הערך והמכשירים הפיננסיים בהם משקיעה פעילים, ומספקת חוות דעת והמלצות המבוססות על תוצאות הניתוח.

 

מכוונות ללקוח

בפעילים שמים דגש על התאמת השרות הניתן ללקוחות בהתאמה לציפיות, הצרכים ורמת הסיכון הספציפיים של כל לקוח. תפיסת עולם זו באה לידי ביטוי בחזונה של חברת פעילים. נדבך מרכזי בחזון פעילים הוא "להיות שותפה מועדפת בהשגת מטרותיו הכלכליות של הלקוח". לשם הגשמת חזון זה מקפידים בפעילים על מעטפת שירות יוזמת, בהתאם למבנה תיק ההשקעות והעדפותיו של כל לקוח.

 

פגישת יעוץ

המומחים של פעילים יתפרו עבורך תיק השקעות אישי, המבוסס על אבחון הצרכים הפיננסיים שלך. יחד נגדיר את אופי התיק המתאים לך. ניהול התיק יתבצע בסניף ובחשבון הבנק האישי שלך. כלקוח פעילים, תיהנה מליווי של יועץ השקעות אישי, שיעדכן אותך באופן יזום אודות המגמות בשווקים וביצועי התיק.  

יתרונות ניהול תיק השקעות בפעילים

  • אובייקטיביות: חברת פעילים מתמחה אך ורק בניהול תיקי השקעות, והיא אינה יצרנית של מוצרים פיננסיים כדוגמת קרנות נאמנות, תעודות סל או ואינה משמשת כחתם בהנפקות. עובדה זו, מאפשרת למנהלי ההשקעות בפעילים לנהל את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיה באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי.
  • גיוון ופיזור השקעות בנכסים סחירים ונזילים, בהתאם להחלטות המתקבלות בועדות ההשקעה השבועיות.
  • בניית תיק השקעות אישי, בהתאם לצרכי הלקוח ותזרים המזומנים הצפוי.
  • יחס אישי ע"י מנהל תיק ההשקעות הכולל עדכונים, דיווחים שוטפים ודוחות עפ"י דרישה.
  • השתתפות בועדות ההשקעה, בהן לוקחים חלק, מנהל התיק/מנהל השקעות ראשי.

למידע נוסף צרו קשר באמצעות הטלפון *3161 או דרך המייל: support@peilim.co.il

WPS2